درباره نوشته های وبلاگ

در طول چندین سال گذشته این برای چندمین بار است که این وبلاگ را مجددا راه اندازی میکنم. هربار که مشغله و گرفتاری های کاری بیش از حد زیاد میشود، نمیتوانم به اینجا سری بزنم و مطالب جدید بنویسم! همین وقفه انگیزه های نوشتن را کمرنگ میکند و در نهایت سبب میشود که وبلاگ دچار مرگ تدریجی شود.

اما دوباره احساس نیاز به نوشتن و به اشتراک گذاری مطالب و تجربیات سبب میشود تا به سراغ وبلاگ بیایم و دستی به سر و گوش آن بکشم! در این چند بار همیشه نسخه جدیدی از سایت راه اندازی کرده ام و مطالب گذشته را به دست فراموشی سپرده ام. اینبار هم همین راه را در پیش گرفتم و سایت جدید و بدون محتوایی را راه اندازی کردم و از نو شروع میکنم.

مطالبی که خواهم نوشت از تجربیات روزانه تا مطالب تخصصی که روزانه با آنها سر و کار دارم را شامل خواهد شد و امیدوارم که بتواند برای دیگران هم مفید باشد.

دیدگاه ها

  1. حسین

    همه ی ما یه مدت اینقدر وبلاگ نویسی رو جدی گرفتیم که کلا دیگه نشد بنویسیم و اجبارا رهاش کردیم! تقریبا بین وبلاگ نویسی و مقاله نویسی، یه فرقایی بود که متوجه اش نشدیم و وبلاگها کلا ترکیدند.

    (البته نقش شبکه های اجتماعی هم این وسط نباید فراموش شه) الان یکی از دوستانم که خیلی خوب می نویسه و هنوزم وبلاگش رو دنبال می کنم اینه : http://navid.kashani.ir به نظرم باید ازش الهام گرفت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.